Meeskond

Administratsioon

 

Andres Pärloja
Juhatuse liige
andres.parloja@mittperlebach.ee

 

Kristjan Mitt
Juhatuse liige
kristjan.mitt@mittperlebach.ee

 

Peeter Aruvald
Finantsjuht
peeter.aruvald@mittperlebach.ee

 

Heili Pirso
Loovjuht
heili.pirso@mittperlebach.ee

Insenerid

 

Aljona Gineiko
Eelarvestaja
aljona.gineiko@mittperlebach.ee

 

Rünno Kaljuste
Eelarvestaja
rynno.kaljuste@mittperlebach.ee

 

Andres Ütt
Projektijuht
andres.ytt@mittperlebach.ee

 

Anti Saar
Projektijuht
anti.saar@mittperlebach.ee

 

Denis Kaibijainen
Projektijuht
denis.kaibijainen@mittperlebach.ee

 

Ervin Holter
Projektijuht
ervin.holter@mittperlebach.ee

 

Janek Kukk
Projektijuht
janek.kukk@mittperlebach.ee

 

Jürgen Sarmet
Projektijuht
jurgen.sarmet@mittperlebach.ee

 

Madis Leps
Projektijuht
madis.leps@mittperlebach.ee

 

Madis Aija
Projektijuht
madis.aija@mittperlebach.ee

 

Markko Raja
Projektijuht
markko.raja@mittperlebach.ee

 

Martin Varvas
Projektijuht
martin.varvas@mittperlebach.ee

 

Sandor Simson
Projektijuht
sandor.simson@mittperlebach.ee

 

Toomas Kariler
Projektijuht
toomas.kariler@mittperlebach.ee

 

Tõnu Tüvi
Projektijuht
tonu.tuvi@mittperlebach.ee

 

Ardo Laupa
Objektiinsener
ardo.laupa@mittperlebach.ee

 

Hannes Tasso
Objektiinsener
hannes.tasso@mittperlebach.ee

 

Heigo Randma
Objektijuht
heigo.randma@mittperlebach.ee

 

Henri Laurand
Objektiinsener
henri.laurand@mittperlebach.ee

 

Henry Puur
Objektijuht
henry.puur@mittperlebach.ee

 

Ivari Ojasalu
Objektijuht
ivari.ojasalu@mittperlebach.ee

 

Jürgen Väljaru
Objektijuht
jurgen.valjaru@mittperlebach.ee

 

Karl Kivisik
Objektiinsener
karl.kivisik@mittperlebach.ee

 

Karl Martin Ventsel
Objektiinsener
karlmartin.ventsel@mittperlebach.ee

 

Kennet Iva
Objektiinsener
kennet.iva@mittperlebach.ee

 

Koit Ploompuu
Objektijuht
koit.ploompuu@mittperlebach.ee

 

Kristo Ivask
Objektijuht
kristo.ivask@mittperlebach.ee

 

Kristjan Karik
Objektiinsener
kristjan.karik@mittperlebach.ee

 

Margus Härmann
Objektijuht
margus.harmann@mittperlebach.ee

 

Maksim Arslanov
Objektiinsener
maksim.arslanov@mittperlebach.ee

 

Matis Taada
Objektijuht
matis.taada@mittperlebach.ee

 

Meelis Steinberg
Objektiinsener
meelis.steinberg@mittperlebach.ee

 

Merlin Akkerberg
Objektiinsener
merlin.akkerberg@mittperlebach.ee

 

Mihkel Mager
Objektijuht
mihkel.mager@mittperlebach.ee

 

Mikk Kalma
Objektijuht
mikk.kalma@mittperlebach.ee

 

Priit Aasma
Objektijuht
priit.aasma@mittperlebach.ee

 

Raimo Siibak
Objektijuht
raimo.siibak@mittperlebach.ee

 

Rebeca Lichtfeldt
Objektiinsener
rebeca@mittperlebach.ee

 

Taavi Kessel
Objektijuht
taavi.kessel@mittperlebach.ee

 

Taavi Vendel
Objektijuht
taavi.vendel@mittperlebach.ee

 

Tanel Aruja
Objektijuht
tanel.aruja@mittperlebach.ee

 

Tiit Toomas
Objektiinsener
tiit.toomas@mittperlebach.ee

 

Timo Kaus
Objektijuht
timo.kaus@mittperlebach.ee

 

Siim Saks
Objektijuht
siim.saks@mittperlebach.ee

 

Siim Suviorg
Objektiinsener
siim.suviorg@mittperlebach.ee

 

Uno Aasorg
Objektijuht
uno.aasorg@mittperlebach.ee

Arendusvaldkonna partner Hepsor OÜ / www.hepsor.ee

 

Henri Laks
Juhatuse liige
henri@hepsor.ee

 

Martti Krass
Arenduse projektijuht
martti@hepsor.ee

 

Tarmo Tammemäe
Arenduse projektijuht
tarmo@hepsor.ee

 

Olari Paadimester
Arenduse projektijuht
olari@hepsor.ee

 

Martin Parts
Arenduse projektijuht
martin@hepsor.ee

 

Andero Mardo
Arenduse projektijuht
andero@hepsor.ee

 

Merike Arpo
Raamatupidaja
merike@hepsor.ee

©2014 Mitt & Perlebach OÜ
Järvevana tee 9, Tallinn
(+372) 660 9009
info@mittperlebach.ee